IKA-KOLOR PODŁOGI DRZWI SZTUKATERIA TAPETY

drzwi porta

Porta – niestandardowe drzwi 

Drzwi to szalenie istotny element wystroju wnętrza. Stanowić mogą jego niewątpliwy atut lub… zepsuć nawet najbardziej pieczołowicie przygotowywany projekt jego aranżacji. Na szczęście rynek odpowiada nie tylko na zmieniające się realia, ale i oczekiwania najbardziej nawet wymagających klientów. Zdziwiłby się ten, kto uważa, że wszystkie drzwi działają na podobnej zasadzie. Otóż bywają one tak różnorodne, że zaskoczą niejednego! Przyjrzyjmy się więc choć kilku z nim.
Grudzień niewątpliwie będzie dobrą ku temu okazją. To wyjątkowy miesiąc, kiedy niezwykle chętnie dekorujemy otaczającą nas przestrzeń. Coraz częściej też – wzorem Amerykanów – zdobimy drzwi naszych mieszkań i domów. To przecież przez drzwi wchodzą licznie odwiedzający nas w tym czasie goście. Warto więc przyjrzeć się tym niezwykle istotnym elementom wykończenia wnętrz. Tym bardziej, że na rynku pojawiło się wiele nowości i to nie tylko w zakresie drzwi zewnętrznych. Na uwagę zasługują także te znajdujące się wewnątrz naszych domów, mieszkań czy firm.
Niekwestionowanym liderem w temacie drzwi jest niewątpliwie firma PORTA. Oferuje ogrom niestandardowych rozwiązań, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nabywców, zaspakajając jednocześnie gusta miłośników dobrego designu i nieszablonowych rozwiązań.
Wachlarz oferty firmy PORTA jest tak szeroki, że każdy znajdzie idealne drzwi dla siebie. Wystarczy puścić wodze wyobraźni, a Porta niczym Święty Mikołaj spełni życzenia każdego klienta.
Przyjrzyjmy się najciekawszym propozycjom niestandardowych drzwi.

Dominującym obecnie na rynku nieruchomości trendem jest micro living. O tym, że ceny nieruchomości poszybowały w górę – nie trzeba nikogo przekonywać. Nie każdego więc stać na ogromny apartament. Wielu decyduje się zatem na mieszkania o niewielkim metrażu. Idealnie
w niedużych wnętrzach sprawdzają się drzwi Porta HIDE. Gwarantują one nie tylko oszczędność miejsca, ale i możliwość zlicowania ich ze ścianą. Dzięki temu, że da się je pokryć tapetą czy też pomalować na kolor ściany. Dzięki czemu nie dominują one we wnętrzu, ani nie są przytłaczające.
Istotnym elementem naszej rzeczywistości jest teraz praca w domu. Coraz większą popularnością cieszą się więc w naszych mieszkaniach przestrzenie biurowe. W trosce o balans między pracą, a życiem osobistym wielu z nas dąży do postawienia wyraźnej granicy dla przestrzeni w której pracują i miejsca odpoczynku. Idealnie zorganizować miejsce pracy pomogą drzwi przesuwne. To właśnie z nimi można schować kompaktowe biuro, by zapomnieć o nim w czasie wolnym od pracy. Niewątpliwym ich atutem jest fakt, że mają szeroki wachlarz możliwości od wpisujących się w rustykalne i loftowe klimaty czarnych systemów Porta BLACK po nowoczesne i designerskie drzwi Porta EFEKT.
Genialnym rozwiązaniem jest to, że w ramach drzwi przesuwnych można zamontować niemal dowolne skrzydło. Jeśli więc w pozostałych pomieszczeniach mamy na przykład drzwi ramowe z przeszkleniami – to takie można też zamontować jako przesuwne. Pozwoli to ujednolicić wszystkie domowe drzwi
i zachować spójność całego wnętrza.
Skoro mowa o niestandardowych drzwiach – nie można pominąć drzwi łamanych! Te z linii Porta ALFA i Porta BETA stanowią wprost wymarzoną propozycję do zaaranżowania małych przestrzeni w których znajdować się będą wnękowe szafy, schowki czy garderoby.
Marzą Ci się drzwi w zupełnie odjechanym kolorze? Takie, których nie ma nikt inny? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Teraz to możliwe! Porta w systemie drzwi kontraktowych jest w stanie zrealizować zamówienie drzwi o barwie dowolnie wybranej przez klienta. Można też zamówić niestandardowe frezowanie. Pozwala ono w niebanalny sposób oznaczyć pokój dziecięcy i „podpisać” drzwi. To też idealna propozycja dla właścicieli firm, którzy chcą wyeksponować na drzwiach logotyp firmy, oznaczyć w wysublimowany sposób pomieszczenia socjalne czy… toalety.
Niesamowity EFEKT uzyskamy stosując drzwi Porta EFEKT właśnie. To szalenie designerskie rozwiązanie z systemem ukrytym pod skrzydłem drzwi. Wyglądają one niezwykle efektownie – niemal jakby przeczyły prawom fizyki. Z pewnością zachwycą one zwolenników nieszablonowych rozwiązań, miłośników najnowszych trendów i oryginalnego wzornictwa.
To tylko część propozycji oryginalnych drzwi. Jeśli żadne z powyższych nie stanowią idealnej odpowiedzi na twoje potrzeby, koniecznie wybierz się do salonu IKA-KOLOR ! Nasz Zespół bardzo lubi wyzwania. Dołożymy więc wszelkich starań, żeby dobrać optymalne rozwiązanie i zaproponować Ci drzwi, które cieszyć będą nie tylko funkcjonalnością, ale stanowić ozdobę Twojego mieszkania.

 

Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży w Gdańsku, Rumi, Kościerzynie i Starogardzie Gdańskim.