IKA-KOLOR PODŁOGI DRZWI SZTUKATERIA TAPETY

Ika-Kolor Salon Sprzedaży Gdańsk - podłogi, drzwi, sztukateria ...

Podłogi, drzwi, sztukateria. Największy salon sprzedaży w Gdańsku. Showroom o powierzchni 1000m2 w którym od ręki kupisz podłogi drewniane, parkiety i panele podłogowe. Można się tu również zapoznać z wzornikami podłóg i drzwi dostępnymi na zmówienie. Uzupełnienie oferty stanowią listwy dekoracyjne, lamele oraz tapety ścienne. Znajdujemy się na górnym parkingu Hali Olivia. Zapraszamy serdecznie, Ika-Kolor

IKA-KOLOR Gdańsk /przy Hali Olivia/
Salon sprzedaży Gdańsk
Podłogi drewniane, Podłogi winylowe, Panele podłogowe, Drzwi, Wykładziny, Sztukateria, Tapety

czynne:
poniedziałek – piątek:
10.00 – 19.00
sobota:
10.00 – 16.00

Al. Grunwaldzka 470
80-309 Gdańsk
e-mail:
gdansk01@ika-kolor.com.pl
tel.: (58) 552 09 76
kom.: 600 804 747

Dokonując zakupów w naszych salonach możesz skorzystać z takich usług jak:

kupuj taniej z profesjonalnym montażem

PORADY ARCHITEKTONICZNE

Robisz remont, masz już jakiś plan na wnętrze, ale nie wiesz czy efekt końcowy będzie taki jaki sobie wymarzyłeś. Skorzystaj z profesjonalnej porady architekta wnętrz, który pomorze Tobie dobrać odpowiednie elementy wystroju wnętrza.

USŁUGI MONTAŻOWE

Istnieje możliwość zakupu podłóg z montażem w preferencyjnej stawce 8% VAT. Montaż u nas to gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi przez przeszkolone i profesjonalne ekipy monterskie z możliwością przedłużenia gwarancji.

USŁUGI TRANSPORTOWE

Nie masz odpowiedniego samochodu? Nie ma problemu. Zakupione u nas towary dostarczymy bezpiecznie i w wyznaczonym terminie pod wskazany przez Ciebie adres.