IKA-KOLOR PODŁOGI DRZWI SZTUKATERIA TAPETY

Ika-Kolor Salon Sprzedaży Gdańsk - podłogi, drzwi, sztukateria ...

Podłogi, drzwi, sztukateria. Salon sprzedaży i Showroom w Gdańsku w którym kupisz podłogi drewniane, parkiety i panele podłogowe. Można się tu również zapoznać z wzornikami podłóg i drzwi dostępnymi na zmówienie. Uzupełnienie oferty stanowią listwy dekoracyjne, listwy przypodłogowe, listwy karniszowe i oświetleniowe oraz lamele ścienne. Znajdujemy się na I piętrze w Galerii City Meble. Zapraszamy serdecznie. Mieszkaj ładniej Ika-Kolor

IKA-KOLOR Gdańsk /City Meble/
Salon sprzedaży Gdańsk
Podłogi drewniane, Podłogi winylowe, Panele podłogowe, Drzwi, Sztukateria

czynne:
poniedziałek – piątek:
10.00 – 20.00
sobota:
10.00 – 20.00

Al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk
e-mail:
gdansk02@ika-kolor.com.pl
tel.: (58) 691 95 44
kom.: 602 460 180

Dokonując zakupów w naszych salonach możesz skorzystać z takich usług jak:

kupuj taniej z profesjonalnym montażem

PORADY ARCHITEKTONICZNE

Robisz remont, masz już jakiś plan na wnętrze, ale nie wiesz czy efekt końcowy będzie taki jaki sobie wymarzyłeś. Skorzystaj z profesjonalnej porady architekta wnętrz, który pomorze Tobie dobrać odpowiednie elementy wystroju wnętrza.

USŁUGI MONTAŻOWE

Istnieje możliwość zakupu podłóg z montażem w preferencyjnej stawce 8% VAT. Montaż u nas to gwarancja profesjonalnie wykonanej usługi przez przeszkolone i profesjonalne ekipy monterskie z możliwością przedłużenia gwarancji.

USŁUGI TRANSPORTOWE

Nie masz odpowiedniego samochodu? Nie ma problemu. Zakupione u nas towary dostarczymy bezpiecznie i w wyznaczonym terminie pod wskazany przez Ciebie adres.