IKA-KOLOR PODŁOGI DRZWI SZTUKATERIA TAPETY

Podłogi, panele podłogowe, listwy przypodłogowe 

Firma Ika-Kolor posiada w swojej bogatej ofercie największych i cenionych producentów pokryć podłogowych począwszy od paneli podłogowych laminowanych przez innowacyjne, trwałe i wodoodporne podłogi laminowane (LVT) po ekskluzywne podłogi z drewna naturalnego i egzotycznego.

W ofercie handlowej posiadamy podłogi zarówno do pomieszczeń mieszkalnych jak i obiektowych i instytucjonalnych. Jeżeli zainteresowani są Państwo informacjami na temat pełnej oferty, danymi technicznymi, czy aktualnymi kolekcjami zapraszamy na strony naszych partnerów handlowych, dostępnymi po przejściu w interesującą państwa kategorię.

Istnieje możliwość zakupu podłóg wraz z montażem w stawce 8% VAT. Montaże realizowane są przez profesjonalne ekipy monterskie.

 

Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży w Gdańsku, Rumi, Kościerzynie i Starogardzie Gdańskim.

popdłogi drewniane

PODŁOGI DREWNIANE

Drewno to piękny, naturalny surowiec, doskonale prezentujący się na podłodze i nadający niepowtarzalnego charakteru wnętrzom. Deska podłogowa, parkiet, panele podłogowe czy wracający do aranżacyjnego top, parkiet sprawiają, że mamy wręcz nieograniczone możliwości urządzając nasze wnętrza. Ostateczny wybór zależy od indywidualnych upodobań, oraz charakteru pomieszczenia jaki chcemy otrzymać. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.

podłogi winylowe

PODŁOGI WINYLOWE

Podłogi winylowe to nowość w systemach pokryć podłogowych. Daje wręcz nieograniczone możliwości w dziedzinie nowoczesnego designu pozwalające na dokładne odwzorowywanie praktycznie każdej struktury począwszy od standardowego drewna, przez skórę po kamień. Są niezwykle trwałe, dźwiękochłonne i komfortowe w użytkowaniu. Ich montaż jest łatwy, a dzięki wodoodporności doskonale nadają się do wykreowania pięknych, praktycznych pomieszczeń kuchennych i łazienkowych.

popdłogi drewniane

PANELE PODŁOGOWE

Panele podłogowe to doskonały sposób na trwałą i wieloletnią podłogę. Dzięki warstwowej konstrukcji i powłoce z utwardzonej żywicy panele podłogowe są odporne na ścieranie, uderzenia czy zarysowania. Tym co przemawia na korzyść paneli laminowanych jest z całą pewnością łatwość ich montażu i konserwacji. Nowoczesne technologie stosowane w produkcji paneli laminowanych pozwalają na realistyczne odwzorowanie struktur drewna czy kamienia a to sprawia, że przy stosunkowo niskich kosztach i w prosty sposób odmienimy nasze wnętrza.​