IKA-KOLOR PODŁOGI DRZWI SZTUKATERIA TAPETY

PORTA drzwi do każdego stylu wnętrz

 CZY WIESZ, ŻE…

 … u nas dopasujesz drzwi pod konkretny styl wnętrzarski 

Wybór drzwi do wnętrz nie zawsze jest łatwy, dlatego, aby uprościć sobie to zadanie, warto od razu zdecydować się na styl, w jakim chcesz urządzać swoje mieszkanie. Poprzez nadanie charakteru wnętrzom uzyskasz przejrzystość w podejmowaniu dalszych decyzji dotyczących wyglądu, rodzaju, koloru i materiału wykorzystanego do wykonania drzwi.

Poznaj najpopularniejsze style we wnętrzach!

Boho

Styl boho wywodzący się z paryskiej la boheme to ukłon w stronę wolności i niezależności. Oznacza wyrwanie się z krępujących norm i konwenansów – zupełnie tak, jak natura wyrywa się sztucznym regułom. Właśnie dlatego styl boho we wnętrzach jest bliski naturze. Jego wyznacznikami są harmonia i lekkość. Królują tu naturalne materiały, a także kolory ziemi czy dzikiej roślinności.

PORTA Vector drzwi w stylu Boho
PORTA Vector - białe drzwi w stylu BOHO
PORTA Villadora Retro drzwi w stylu Glamour
PORTA Villadora Retro drzwi w stylu Glamour

Glamour

Wnętrza glamour rozpoznamy po wyjątkowej elegancji, błyszczących dodatkach, zdobieniach na meblach i miękkich tkaninach. To styl, w którym ozdoby grają pierwsze skrzypce. Unikatowe klamki, kryształowe żyrandole czy dekoracyjne sztukaterie, często w złotym lub srebrnym kolorze, będą idealnym dopełnieniem aranżacji.

Klasyczny

Ponadczasowość, tradycja oraz wysoka jakość i trwałość materiałów – to najbardziej wyróżniające ten styl cechy. Dominują tutaj stonowane kolory, eleganckie lampy, lustra i ramy obrazów, drewniane i tapicerowane meble. W takich przestrzeniach nie zabraknie dekoracyjnych form i unikalnych antyków.

PORTA Balance drzwi w stylu klasycznym
PORTA Balance drzwi w stylu Klasycznym

Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży w Gdańsku, Rumii i Starogardzie Gdańskim.