IKA-KOLOR PODŁOGI DRZWI SZTUKATERIA TAPETY

PODŁOGI WINYLOWE

podłogi Quick-Step

Podłogi i luksusowe płyty winylowe Quick-Step.

Dzięki podłogom winylowym Quick-Step, ich naturalnemu wyglądowi i emanującemu z nich charakterystycznemu ciepłu rozjaśnisz swój dom. Podłogi winylowe Quick-Step można układać na instalacji ogrzewania podłogowego. Oferujemy szeroką gamę podłóg winylowych, które nadają się do wszystkich celów i pasują do każdych okoliczności. Wszystkie rodzaje podłóg wyposażone są w zewnętrzną warstwę ochronną, dzięki której przez wiele lat zachowają swój dobry wygląd.

 

Trwałe piękno.
Wszystkie podłogi winylowe Quick-Step zostały wyposażone w górną warstwę ochronną, która uodparnia je na działanie wody, zarysowania i plamy. Dzięki temu podłogi zawsze będą mieć tak doskonały wygląd, jaki miały zaraz po zakończeniu montażu.

 

Chodzenie po podłogach to prawdziwa przyjemność.
Chodzenie po podłogach winylowych Quick-Step jest przyjemnym doświadczeniem: ich naturalne wzory przyciągają wzrok, charakteryzuje je miękkość i ciepło w dotyku, a dzięki ich wydajności akustycznej można pozbyć się również niechcianego hałasu, jaki wywołują buty na obcasie, ciężkie buty, obuwie sportowe czy też zwierzęce łapy.

 

Remont? Podłogi winylowe Quick-Step mają bardzo niewielką grubość i charakteryzują się łatwym montażem (dzięki opatentowanemu przez firmę systemowi zatrzaskowemu Uniclic Multifit). Po dodaniu do oferty twardych podłóg winylowych możemy teraz zaoferować podłogi winylowe przeznaczone dla dowolnych typów podłoży (wyrównanych, nierównych lub bardzo nierównych).

podłogi winylowe
podłogi lvt Quick-Step Alpha Vinyl
podlogi do kuchni i łązienki winylowe