IKA-KOLOR PODŁOGI DRZWI SZTUKATERIA TAPETY

podłogi balterio

Oczekujesz trwałej podłogi i dokładnie taką otrzymujesz: najlepszy stosunek jakości do ceny i długotrwała gwarancja. Podłoga Balterio jest wytrzymała i stabilna. Jest odporna na zużycie, zarysowania i uderzenia. Może być stosowana na systemy ogrzewania i chłodzenia podłogowego.

 

Każda deska jest wyjątkowa, tak jak w naturze. Podłoga Balterio jest tak podobna do prawdziwego drewna, że deski trudno odróżnić od parkietu. Nasze podłogi laminowane emanują niespotykanym kontrastem i głębią.

Każdy słój, każdy sęk wygląda jak żywy. Podłogi Balterio są prawdziwie autentyczne w odbiorze. Widoczne są realistyczne pęknięcia i sęki, których oczekuje się od prawdziwego drewna. W naszych genach jest wznoszenie realizmu natury na wyższy poziom. Odtwarzamy drewno i nadajemy mu realistyczną strukturę ulepszoną dzięki technologii. Balterio wyróżnia się na tle konkurencji dzięki wyjątkowym rozmiarom desek i cechom produktu. I ten właśnie sposób tworzymy różnicę.

 

Technologia ochrony HydroShield oraz uznany system łączenia typu „klik” zapobiegają przedostawaniu się wody lub innych płynów do łączeń, przez co podłogi idealnie pasują do wszystkich pomieszczeń domowych, od salonu i sypialni po kuchnię i łazienkę.

podłogi laminowane Balterio
panele podłogowe Balterio
panele podłogowe