IKA-KOLOR PODŁOGI DRZWI SZTUKATERIA TAPETY

PANELE PODŁOGOWE

panele classen

Panele podłogowe laminowane CLASSEN

Wodoodporne panele laminowane

CLASSEN to ponad pięć dekad doświadczenia w produkcji wyrobów z drewna i drewnopochodnych do naszych domów.

laminowane podłogi wodoodporne classen

Nowość. Wodoodporna podłoga laminowana Classen zapewnia 24-godzinną ochronę przed wodą. Wyposażona w nowy, zmodyfikowany system montażu Megaloc Aqua Protect oraz rewolucyjną powłokę hydrofobową, która istotnie poprawia odporność krawędzi na pęcznienie.

wodoodporne podłogi laminowane classen ceramin

Ceramin (SPC)
Kolekcja paneli wodoodpornych, które posiadają płytę nośną Ceramin® wolną od PVC oraz innych, szkodliwych substancji i w 100% podlega recyklingowi. Ze względu na swoje unikalne właściwości, z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne płytki ceramiczne.

wodoodporne podłogi laminowane classen one nature

One Nature
Nowa kolekcja Ceramin inspirowana otaczającym nas środowiskiem. Gama kolorów kolekcji One Nature odzwierciedla naturalne kolory świata wokół – począwszy od surowego kamienia, poprzez przytulne odcienie drewna, kończąc na gładkich, brunatnych odcieniach ziemi. Ta kolekcja, poprzez ciepło w dotyku i przyjemny dźwięk otoczenia pozwoli Ci poczuć się bliżej natury w twoim domu.

wodoodporle panele podłogowe classen ceramin tiles

Ceramin Tiles
Solidny jak skała. Kompletny i harmonijny zestaw paneli różnych formatów. Idealny do renowacji ścian i podłóg, ale także do dekoracji: komody, piwnicy, czy zagłówka. Szeroki asortyment i bogactwo wzorów pozwala na śmiałe i modne mieszanki. Nowa gama płytek, którą warto poznać.

laminowane podlogi wodoodporne classen neo vario new

NEO Vario New
Wszystkie zalety płytki ceramicznej i znacznie więcej…Nowy rodzaj płytek ściennych i podłogowych. NEO Vario New jest dostępny w różnych formatach oraz szerokim wachlarzu wysokiej jakości dekorów. Prawdziwa alternatywa dla kamienia naturalnego i płytek.

wodoodporne panele podłogowe classen sono pro forest

SONO PRO
Solidne. Naturalne. Różnorodne. Sono Pro – innowacyjne podłogi klasy premium. Panele i płytki z wykorzystaniem płyty nośnej Ceramin®. Panele Sono Pro powstały dzięki wielu latom doświadczenia i ciągłego rozwoju: niepowtarzalne, wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe – inspirowane naturą.

Zapraszamy do naszych salonów sprzedaży w Gdańsku, Rumii i Starogardzie Gdańskim.