IKA-KOLOR PODŁOGI DRZWI SZTUKATERIA TAPETY

PANELE PODŁOGOWE

podłogi meister

Wytrzymała, łatwa w utrzymaniu,
zawsze modna i ponadczasowa.

Podłoga laminowana MEISTER jest idealnym partnerem dla Twoich pomieszczeń. Podłogi laminowane są od lat najlepiej sprzedającymi się twardymi pokryciami podłogowymi, wyróżniającymi się pod względem łatwości konserwacji i trwałości. 

 

W celu utrzymania wysokiej jakości podłóg laminowanych MEISTER, powierzchnie są głęboko tłoczone. Dzięki temu pory, wypełnione sęki, pęknięcia i inne struktury na podłodze są nie tylko widoczne, ale także wyczuwalne. To sprawia, że podłogi laminowane MEISTER są jeszcze bardziej autentyczne. Dzięki szerokiej gamie dekorów każdy znajdzie dla siebie wymarzoną podłogę.

 

W przypadku podłóg laminowanych MEISTER używane są tylko najwyższej jakości materiały. Poszczególne warstwy są starannie sprasowane pod wpływem wysokiej temperatury i ciśnienia. Skutkuje to odpornością i wytrzymałością deski laminowanej – podstawa długiej żywotności produktu. MEISTER przywiązuje dużą wagę do produkcji desek z precyzyjnym dopasowaniem. Wraz z opatentowanym i bezpiecznym systemem zatrzaskowym tworzy wysoce stabilną podłogę, a tym samym idealną podstawę do życia w domu. Świadectwem jakości podłogi laminowanej MEISTER jest wyjątkowo długa gwarancja jaką daje producent – do 25 lat w pomieszczeniach mieszkalnych.

podłogi laminowane Meister
panele podłogowe meister
panele podłogowe Meister
podłogi Meister