IKA-KOLOR PODŁOGI DRZWI SZTUKATERIA TAPETY

PANELE 3D

sztukateria orac decor, listwy dekoracyjne

Wszystkie elementy sztukaterii  Orac Decor® wykonane są z zaawansowanych materiałów, dzięki czemu są odporne, lekkie i łatwe w montażu. Te unikalne cechy produktu odróżniają profile Orac Decor® od produktów wykonanych z drewna, MDF lub gipsu . Większość produktów wykonana jest z wysokiej jakości poliuretanu, który pozwala uzyskać ostre detale (Purotouch®). Część kolekcji wykonana jest z wytłaczanego, odpornego na uderzenia polimeru (Duropolimer®), podczas gdy podstawowa kolekcja wykorzystuje Durofoam®. Duża liczba listew gzymsowych , listew przypodłogowych i listew ściennych jest dostępna w elastycznym wariancie: Orac® Flex . Oczywiście wszystkie te produkty można natychmiast pomalować.

 

ORAC DECOR wyznacza standardy wysokiej jakości profili architektonicznych. Cała kolekcja wykonana jest przez specjalistów, którzy cenią sobie wysokiej jakości innowacyjne i łatwe w montażu. produkty.

Począwszy od listew przypodłogowych i profili oświetleniowych do multifunkcjonalnych profili i gzymsów z charakterem. Nasze bardzo wysokiej jakości nowoczesne rozwiązania są funkcjonalne, dekoracyjne i dostosowane do każdego projektu. Z ORAC DECOR masz wszystkie atuty, aby zapewnić powodzenie projektu.