IKA-KOLOR PODŁOGI DRZWI SZTUKATERIA TAPETY

Moduleo® to najwyższej jakości panele winylowe. Poza pięknym wyglądem Moduleo® zapewnia również szereg zalet praktycznych. Są odporne na zadrapania i plamy, wygłuszają dźwięk i łatwo się je czyści. Nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, więc nie będziecie musieli poświęcać zbyt wiele czasu na sprzątanie.

 

Moduleo® to połączenie autentyczności i estetyki naturalnych materiałów z wyjątkową trwałością innowacyjnej technologii luksusowych wykładzin winylowych.

 

Trzy różne kolekcje pokryć podłogowych oferują przepiękne wzory imitujące drewno lub kamień, m.in. dąb, wenge, tek, sosnę, wiąz i klon oraz beton, łupek, piaskowiec błękitno-szary i granit.

 

Wykładziny z kolekcji Select są przeznaczone wyłącznie do użytku domowego, natomiast kolekcja

 

Transform oferuje produkty o wytrzymałej warstwie wierzchniej, które doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniach , jak i obiektach usługowo-handlowych. Na wyroby z kolekcji Select udzielamy piętnastoletniej gwarancji i dwudziestoletniej na kolekcję Transform.

 

Impress, najnowsza z naszych kolekcji, również idealnie nadaje się do użytku domowego i obiektowego. Posiadając wszystkie zalety obu wcześniejszych kolekcji, Impress wyróżnia się niesamowitą fakturą tłoczoną w procesie „embossed in register”, która pozwala nie tylko widzieć, ale i dotykać zagłębień, sęków i słoi – zupełnie jak w naturalnym drewnie.

podłogi winylowe Moduleo
podłogi winylowe lvt moduleo
podłogi winylowe