IKA-KOLOR PODŁOGI DRZWI SZTUKATERIA TAPETY

Ika-Kolor | Salon drzwi INTER DOOR Trójmiasto – Gdańsk, Rumia, Starogard Gdański.

INTER DOOR to dobrze zaprojektowane drzwi, dostosowane tak, aby spełniać wymagania osób, dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość i wykonanie. W ofercie firmy znajdziecie drzwi wewnętrzne, wejściowe, szklane, przesuwne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Bogaty asortyment umożliwia wyposażenie mieszkań, biur, hoteli, budynków użyteczności publicznej w kompletne systemy drzwiowe, spełniające wymogi przepisów budowlanych. Są to zarówno modele klasyczne jak i awangardowe, wyróżnia je niepowtarzalne wzornictwo oraz charakterystyczna konstrukcja.

W produkcji drzwi wykorzystywane są naturalne materiały takie jak drewno. Firma opracowała własną konstrukcję drzwi, która jest wytrzymała i posiada odpowiednie właściwości akustyczne, a przy tym opiera się na 100% drewnie przekształconym w trwały MDF. Kierownictwo i pracownicy firmy INTER DOOR mają ogromny szacunek do natury, z której czerpią inspirację i na której opierają swoją produkcję. Firma przechodzi też liczne kontrole z uwagi na lokalizację w środku Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Produkcja INTER DOOR jest oparta o nowoczesny park maszynowy i rygorystyczną selekcję materiałów wykorzystywanych do produkcji, która zapewnia wysoką jakość produkowanych drzwi. Pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie w swojej pracy. Interdoor stawia na wysokie wymagania w zakresie solidności, co zapewnia ponadprzeciętną jakość ich wyrobów. Profesjonalny system zarządzania jakością potwierdzony został certyfikatem ISO 9001. INTER DOOR posiada równiez certyfikaty środowiskowe FSC (dotyczący zrównoważonej gospodarki leśnej) i PEFC (dotyczący certyfikowanego drewna).

Zapraszamy do naszych salonów.

drzwi Inter Door
drzwi wewnętrzne Inter Door
Inter Door drzwi do mieszkania i domu