IKA-KOLOR PODŁOGI DRZWI SZTUKATERIA TAPETY

NA NASZYM BLOGU

drzwi dre
Drzwi DRE Supreme by k. Miruć
DRE Supreme by K. Miruć

NOWOŚĆ! Linia drzwi DRE Supreme by K. Miruć 

DRE Supreme to wyjątkowe drzwi do wyjątkowych wnętrz. Modele zostały zaprojektowane przez znanego architekta Krzysztofa Mirucia z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wszystkie drzwi z tej linii znajdziecie tutaj https://supreme.dre.pl/.

W naszym salonie sprzedaży w Gdańsku w Centrum City Meble możecie na żywo zobaczyć wybrane modele i dokonać zamówienia.

 

DRE Supreme to cztery niezwykłe kolekcje SOHO, CITY, HAMPTON, SOL dopasowane do różnych potrzeb i stylów wnętrzarskich. Każda została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających oraz świadomych klientach. 

drzwi wewnętrzne DRE Supreme SOHO

Kolekcja SOHO

Nasza miłość do stylu loftowego nie przemija i wcale mnie to nie dziwi. Można go z powodzeniem dostosować do własnego gustu, a jego elementy przemycić do wnętrz w różnym klimacie. Jeśli lubią Państwo ponadczasowy loftowy klimat, polecam kolekcję Soho. Znajdą w niej Państwo drzwi płytowe z bezpieczną mleczną lub transparentną szybą oraz czarnymi geometrycznymi podziałami. Do wyboru jest kilka modeli w różnych kolorach i wysokościach.

drzwi wewnątrzlokalowe DRE Supreme Miruć

Kolekcja CITY

Energia i dynamizm miasta, które nigdy nie zasypia, nowoczesna architektura oraz słynna londyńska dzielnica finansowa City – to wszystko zainspirowało mnie do zaprojektowania tej niezwykłej kolekcji drzwi. Znajdą w niej Państwo proste i nowoczesne skrzydła płytowe. Wyróżniają je linearne dekory, które można dopasować do własnych preferencji. Do wyboru mamy wersje z eleganckim ciemnym szkłem oraz pięknymi intarsjami w złocie, stali, miedzi, bieli i czerni. Dekory występują zarówno w opcji horyzontalnej, jak i wertykalnej.

drzwi wewnętrzne DRE Supreme HAMPTON

Kolekcja HAMPTON

Kiedy słyszymy „Hampton”, mamy przed oczami jasne, klasyczne wnętrza, pełne słońca i wakacyjnej atmosfery. Dzięki modelom z tej kolekcji możemy przenieść ten klimat zarówno do dużych domów, jak i mniejszych mieszkań. Nasze Hampton to ponadczasowe drzwi ramowe ze szlachetnymi frezowaniami o uniwersalnym designie. Jeśli lubią Państwo klasyczne formy, ta kolekcja powinna Państwu szczególnie przypaść do gustu.

drzwi DRE Supreme Miruć

Kolekcja SOL

To kolekcja dla miłośników geometrycznych wzorów i trójwymiarowych powierzchni. Graficzne frezowania dodają drzwiom charakteru, a dzięki zastosowaniu lakieru akrylowego UV mamy gwarancję, że skrzydła długo pozostaną białe. Do wyboru jest kilka modeli dla miłośników zarówno prostych linii, jak i obłych kształtów oraz zabawy geometrią.

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży w Gdańsku w Centrum City Meble.