IKA-KOLOR PODŁOGI DRZWI SZTUKATERIA TAPETY

PODŁOGI WINYLOWE

Firma BerryAlloc® ma w swojej ofercie szeroki zakres rozwiązań do wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, od laminatu i winylu, przez parkiety po panele ścienne. Bogata oferta produktów BerryAlloc® objęta jest bezterminową gwarancją i charakteryzuje się wytrzymałością oraz spełnia najwyższe standardy techniczne i estetyczne jakości, różnorodności wykończeń, wytrzymałości, trwałości i łatwości montażu.

 

Nie powinno dziwić, że podłogi winylowe szybko zyskały na popularności: są niezwykle wszechstronne.

Od łazienek po salony i kuchnie, produkty te idealne łączą wzornictwo i wytrzymałość.

Nie musisz się już martwić o konserwację lub trwałość.

 

panele winylowe i płytki: najcichsza podłoga na rynku
Podłoga, która nie budzi najmłodszych, gdy przechadzasz się nocą po domu.


Bezproblemowy fundament całego domu, który przetrwa przyjęcia, rodzinne kolacje i dzieci ganiające za psami (a nawet i na odwrót!).

 

Kolekcja Pure
Podłoga niewiarygodnie łatwa w montażu. Dla wszystkich. Niezależnie od tego, czy instalujesz pierwszy raz czy też codziennie w pracy. Bez względu na to, czy lubisz tradycyjne, eleganckie, przytulne czy też kreatywne wzory. Na pewno znajdziesz idealną podłogę winylową Pure. Podłoga, którą kochają wszyscy, nawet nasza planeta. To przez to, że panele nadają się w 100% do recyklingu.

 

Pure Planks
piękne drewno, które łatwo położyć dzięki systemowi zatrzasków Dreamlick

 

Pure Tiles
piękny kamień, który łatwo położyć dzięki systemowi zatrzasków DreamClick.

 

Kolekcja Spirit

Podłoga do każdego pomieszczenia. Podłogi Spirit są dostępne w postaci paneli i płytek. Występują również w różnych formatach. Niezależnie od tego, czy chcesz użyć dużych formatów czy też wymieszać różne kolory, wszystko jest możliwe. Wszystkie wzory dostępne są w wersji na zatrzaski i klejonej. Bez względu na to, czy jesteś zawodowcem, czy też po raz pierwszy planujesz układać podłogę, mamy wszystko, co potrzebne. Grubość warstwy ścieralnej wynosi od 0,30 do 0,55 mm. Tyle ma powłoka ochronna na panelu. Warstwa ścieralna zależy od przewidzianego obszaru zastosowania. Miejsca o znacznym natężeniu ruchu będą wymagały grubszej warstwy ochronnej.

 

Kolekcja Style

Podłoga inspirowana naturą, stworzona z myślą o Tobie i o Twoim życiu. Podłoga, dzięki której Twój dom staje się lepszy. I Twoje życie też. Podłoga dla ludzi wrażliwych na piękno. Dla ludzi, którzy codziennie cieszą się luksusem mieszkania w stylowym domu. Idealne połączenie piękna i komfortu. Podłoga niewiarygodnie łatwa w montażu i utrzymaniu, gwarantująca nieskazitelny wygląd przez długie lata. Produkt wysokiej jakości, który z łatwością sprosta wyzwaniom codziennego życia. Zapewnia, tak potrzebną w życiu, stabilność bez troski o podłogę. Podłoga, którą uwielbiają ciężko pracujący ludzie, gdy wracają do domu i odpoczywają, dzieci, które mogą swobodnie się bawić, a także przyjaciele i rodzina, gdy organizujesz spontaniczne imprezy w salonie.

 

Style Planks
piękne drewno, które łatwo położyć dzięki systemowi zatrzasków Dreamclick®